Tel:  +48 881 711 259      +48 535 994 418

 

ProfiAuto Show 2017 Katowice

Hits: 313
ProfiAuto Show to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim profesjonalistom, na co dzień związanym z branżą automotive. W tym roku organizatorzy postawili sobie za cel zaprezentowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających dopasować warsztat do zmieniających się warunków rynkowych i środowiskowych. Jako, że targi mają być także źródłem wiedzy branżowej z zakresu rozbudowy i rozwoju serwisów motoryzacyjnych - nowości i topowe produkty ze swojej oferty prezentowało ponad 140 wystawców.
 
Uczestnicy targów mogli wziąć udział w platformach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadali znani eksperci ProfiAuto.
 
Nie brakowało również atrakcji przygotowanych z myślą o miłośnikach motoryzacji,  w tym najnowszych modeli znanych marek czy emocjonujących pokazów samochodowych - szereg imprez towarzyszących sprawił, że Katowice w tych dniach stały się stolicą motoryzacji.
text z profiauto.pl
 
 BAD ASS MOTORCYCLES miał tam swoje stanowisko. Krótka sesja zdjeciowa.